Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

BLONDÝNA ZAZPÍVALA NA ZAHRADĚ ČECH

 

 2022-09-14    

Vítězka Ceny Zahrady Čech na letošní INTERPORTĚ, rakovnická písničkářka Blondýna zazpívala v kulturním programu největší české zahradnické výstavy v Litoměřicích. Zaplněné hlediště výstavního amfiteátru ji přijalo se stejným zájmem jako hvězdy české hudební scény (Leona Machálková, Jitka Zelenková a další), které na výstavišti vystoupily v předchozích koncertech. Eva Suková - jak se vlastně Blondýna skutečně jmenuje - rozhodně neudělala INTERPORTĚ ostudu. 

Již třetím rokem tak pokračuje spolupráce mezi INTERPORTOU a ZAHRADOU ČECH, kdy držitel Ceny Zahrady Čech, získané na INTERPORTĚ má tu čest vystoupit na zahradnickém veletrhu, který denně navštěvují tisíce návštěvníků.

 


 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter