Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Muzikanti na FOLK A COUNTRY V ZAHRADĚ roztančili diváky v Brné

 

 2022-07-21    

Již pátý ročník hudební přehlídky FOLK A COUNTRY V ZAHRADĚ proběhl za ideálního počasí o víkendu v Brné. Mezi šesti zúčastněnými hudebními formacemi z Prahy, středních a severních Čech byla většina úspěšných účastníků uplynulých ročníků PORTY nebo INTERPORTY .
Diváky zřejmě nejvíce nadchli středočeští CHOROŠI (vítězové autorské PORTY 2014) kteří jsou odbornou veřejností považování za špičku současné české trampské muziky. Spokojení diváci v Restauraci V Zahradě, kteří zahradu úplně zaplnili, si během odpoledne a hlavně večer rádi zatančili i zazpívali s účinkujícími.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter