Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Když je v Ústí abnormální hic

 

 2022-06-18    

Mlžítka, sprchy, pítka – vše s pitnou vodou jsou už teď v provozu v areálu U LAGUNY. Kdyby to někomu nestačilo, je tu i samotná LAGUNA s vodotryskem – tady bychom však pít už nedoporučovali. Stánky-především s nápoji (převážně jahodovými)-  a v neděli i zmrzlina a další mražené pochoutky – to vše je pro vás připraveno na letošní INTERPORTĚ.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter