Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Kupte si noviny!

 

 2018-05-23    


Od 22. května vychází v Ústeckém deníku týdenní seriál  o PORTĚ a INTERPORTĚ v Ústí n. L. V seriálu vyprávějí „pamětníci“ i mladí účastníci tohoto soutěžního festivalu, zajímavé jsou některé historické fotografie.

V ústeckém vydání týdeníku 5+2  se v pátek 1. 6. také něco dočtete a v příštím týdnu sledujte odpovědi na zvídavé otázky paní redaktorky Hálové.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter