Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Navždy nás opustil kamarád Petr Lochness Křivohlávek

 

 2024-05-22    

S hlubokým smutkem oznamujeme, že nás po dlouhé nemoci ve věku nedožitých 72 let, opustil kamarád ,Petr „Lochness“ Křivohlávek. Člověk, který měl významný podílel na skutečnosti, že festival PORTA a INTERPORTA  i po 58 ročnících stále patří k významným akcím ne jen u nás, ale i za hranicemi naší republiky.  Odešel kamarád a především obětavý člověk.   

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter