Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Největší úspěch na tiskovce měla Natália

 

 2018-03-24    

Na tiskové konferenci INTERPORTY v Informačním středisku města Ústí nad Labem se za stolem předsedajících sešel celý výbor INTERPORTY, proti němu usedlo sedm dorazivších novinářů. Nechyběla regionální televize, ústecký zpravodaj nejmenovaného celostátního rááádia a zástupci ústeckých redakcí tří největších českých deníků.
Úspěch mělo nejen nové logo INTERPORTY, ale především  mladá Natália Móricová, která ho představila. Natálka pochází se Slovenska a v současné době 
je na praxi v Informačním středisku.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter