Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Poděkování za Fešáky

 

 2017-07-01    

Dobré den všem!
Chtěl jsem Vám jménem svým a skupin Rekonvalescence, Cadillac, Bluegrass Hoppers a hlavně Fešáci, poděkovat za skvěle připravený letošní ročník Porty a hlavně oslav 50.výročí skupiny Fešáci.
Vše proběhlo v naprostém pořádku a velmi důstojně.
Ještě jednou Vám děkujeme!
S úctou a pozdravem 
Antonín Kny 
 
P.S. Závěrem snad mail od jedné divačky.
Dobrý den,
tak opět super!!! Před chvilkou jsme přišli z Porty na Severní Terase a váš koncertní maraton se nám moc líbil a moc jsme si to užili! Potěšila nás i řada hostů a váš výkon byl opět bez chyby! Ještě jednou moc díky a přejeme vám všem co nejvíce sil v osobním i uměleckém životě! Je vidět, že Fešáci mají stále co nabídnout a v Ústí jsou hodně vítáni. Těšíme se na další setkání se všemi i jednotlivě po kapelách. Ať se všem daří co nejlépe, Martina Štětková s manželem z Ústí nad Labem.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter