Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Příjemná změna - na INTERPORTĚ testování zdarma.

 

 2021-07-28    

Pokud jste si v našem předchozím článku „Na INTERPORTU bezpečně“ přečetli, že diváci, kteří nebudou moci v neděli 1.srpna prokázat svoji bezinfekčnost, si mohou nechat udělat test na místě za 199,-Kč, tak už je to jinak. Test si budete moci na místě nechat udělat, ale zdarma. Stačí vám k tomu průkaz zdravotního pojištění. Připomínáme, že sobotní program je koncipován jako promenádní koncert zdarma, a tady nebudete potřebovat vůbec nic- v podstatě ani peněženku.(Pokud si ovšem nebudete chtít za 10 Kč koupit naše noviny, nebo dát např. klobásu a pivo….)

Děláme všechno proto, abychom vám návštěvu INTERPORTY zpříjemnili.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter