Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Pusťte si rádio!

 

 2018-05-23    

Ve středu 23. května si na Českém rozhlase SEVER v 11:00 hodin můžete poslechnout povídání o letošní  INTERPORTĚ. Na otázky redakce budou odpovídat Honza Moucha
 a Pepa Vejlupek.

V úterý 29.května  bude v Country rádiu od 19:00 hodin hostem Tonyho Linharta v pořadu Ozvěny osadních ohňů  Jindra Šrejber. Jediným tématem bude opět INTERPORTA.

V pátek, 1. června – pár hodin před zahájením INTERPORTY- bude také na Country rádiu
od 11:00 hodin hostem Milana Schmidta zpěvák Jindra Malík. A budou opět zvát na INTERPORTU. Malík na ní zazpívá v sobotu, coby host country kapely BlueGround.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter