Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Ve čtvrtek večer Národní dům přetékal

 

 2023-11-03    

Málokdy se stane, že je v průběhu koncertu v Národním domě – samozřejmě s výjimkou přestávky - v baru úplně prázdno. I při koncertech těch největších hvězd se stává, že si občas někdo odskočí k barovému pultu na drink. Tentokrát se to nestalo.

Všechny židle v sále byly obsazeny a hned při vystoupení první kapely jsme napočítali 32 stojících diváků, na které už židle nezbyla. Program večera se poněkud protáhl oproti původnímu plánu, ale nikdo neodešel dříve, než skončil poslední přídavek kapely HOP TROP.

A to tam všichni byli dobrovolně….

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter