Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Víte co to je JAHODOBRANÍ?

 

 2019-05-14    

Přijďte v sobotu  15. června na INTERPORTU a už od 11 hodin v areálu  bude v areálu U LAGUNY probíhat tato jahodová slavnost.

U příležitosti sklizně jahod budou v areálu nabízeny jahody a jahodové produkty. Jahodová zmrzlina, jahodová cukrová vata, jahodové knedlíky a mnoho dalších)

Proběhnou divácké soutěže na jahodové téma.

Ve 13 hodin se uskuteční soutěž v pojídání jahodových knedlíků. Každou hodinu budou probíhat ochutnávky jahodových produktů zdarma. (Jahodové zákusky, jahodové pivo, jahodový ledový čaj, jahodový likér a mnohé další.)

Na JAHODOBRANÍ platí divákům vstupenky na INTERPORTU!

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter