Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Zemřel legendární moderátor PORTY MIREK KOVÁŘÍK

 

 2020-03-09    

Nikdo jiný než on nedokázal zaujmout recitací jemné poezie stovky i tisíce otrlých trampů 
a ortodoxních vyznavačů country v hledišti PORTY. MIREK KOVÁŘÍK byl u začátků PORTY nejen jako moderátor, později rád působil i jako porotce v autorské soutěži.
Kulturní publicista, divadelník, recitátor, rozhlasový spíkr a vysokoškolský pedagog byl oceněn zlatou PORTOU i Ústeckým stříbrňákem. Naposledy na PORTĚ v Ústí n. L. vystoupil na nedožitých osmdesátinách Kapitána Kida, kde překrásně recitoval nejen verše Václava Hraběte, ale i úžasné Kidovy písničkové texty.
Opustil nás vzácný člověk, optimista a velký kamarád, kterému už navždy zůstane oprávněný přívlastek – moderátor PORTY.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter