Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Alžběta Dudová

Česko

 

Placeholder image

Alžběta Dudová je pražská písničkářka vyprávějící o přírodních panoramatech, sídlištních betonových labyrintech, důležitosti mezilidského pochopení, i stínech a černých šmouhách na duši snad každého z nás, v písních s notnou dávkou sentimentality, dekadence a sarkasmu. Již několik let vystupovala sólově, či sporadicky s doprovodem různých muzikantů, pod názvem Testováno na lidech. V loňském roce se kolem ní utvořila kapela Vnitrublok, stále však vystupuje i sólově, či v duu s kontrabasistkou Kateřinou Vackovou, v jejímž doprovodu jí uslyšíte i na Interportě v rámci soutěže Junior song. Do JUNIOR SONGU postupuje na divokou kartu, udělenou po vystoupení na letošním pražském kole PORTY.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter