Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Christa Fartek

Rakousko

 

Placeholder image

Země: Rakousko 

Postup: vítězka EUROPEAN COUNTRY AWARDS 2016 Pertisau am Achensee

Web:    https://www.christa-fartek.com/    

Bio: Vítězka soutěže EUROPEAN COUNTRY AWARDS 2016 pro nováčky na 2. Evropském country festivalu v tyrolském Pertisau Ráda zpívala už od malička, vyrůstala v hudebním prostředí. Původně dámská krejčová, později prodavačka v butiku dnes už rozhodně není v žánru country a pop v Rakousku neznámou. Vystupuje většinou za hudebního doprovodu dvou kytaristů , sama také hraje na kytaru Christa FARTEK doplnila seznam finalistů letošní INTERPORTY v Ústí nad Labem. Na finálovou soutěž v Ústí nad Labem přijede bez svých doprovodných hudebníků a zazpívá nám za vlastního kytarového doprovodu svoje bezesporu nejlepší písničky.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter