Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

DUO SISSOS

Austrálie

 

Placeholder image

Země:    Austrálie
 
Postup: Divoká karta

Web:    SPOTIFYINSTAGRAMFACEBOOKWEBSITE

Bio:    SISSOS jsou sesterské akustické duo původem ze Sydney, momentálně žijící v Berlíně. Talentované sestry Georgie a Stephanie Fisher hrají a zpívají okouzlujícím způsobem již od první chvíle, kdy poprvé vstoupily na pódium. Jejich dokonalé harmonie skvěle doplňují bluesové, příjemné, oduševnělé písně, které pokaždé vykouzlí úsměv na tváři. Při písničkách Stephi a Georgie s nimi prožíváme cestu zpátky do jejich dětství, připadáme si, jako bychom vyrostli spolu s nimi v jejich ryze hudební domácnosti. Divoká karta jim byla udělena na základě jejich loňského srpnového vystoupení na akci Malý Hamburk.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter