Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Jiný Metro

Česko

 

Placeholder image

Jiný Metro je alternativně folkové hudební duo. Klára a Katie se poznaly na gymnáziu, kde si spolu hned první den začaly zpívat. Poprvé vystoupily v roce 2018 se svou autorskou písní Vysavač v Klubu FAMU. Od té doby se jejich repertoár rozrostl. Dvojhlasé melodie doprovází tenorové a basové ukulele, příčná flétna, hračkový saxík, krabička od čaje nebo kazu. Do českých, anglických a francouzských lyricko-epických textů o domácích spotřebičích, zvířatech, emocích a světě kolem nás ukrývají vtípky a poučení. Do JUNIOR SONGU postupují na základě divoké karty, která jim byla udělena po jejich vystoupení na letošním pražském kole PORTY ve Stodůlkách.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter