Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Kristína Dlouhá

Česko

 

Placeholder image

je zpěvačka a písničkářka z Protivína, která poslední dva roky hraje především v bluegrassové kapele SEM TAM. S ní zpívá od roku 2016 a v současnosti ji můžete vidět také v roli basistky. Hudbě se věnuje od svých 4 let, kdy se začala učit na housle a postupně přešla i na další nástroje. Zhruba ve 12 letech se začala pokoušet o první autorské počiny. Zúčastnila se mnoha soutěží. Kromě dvojnásobného vítězství v republikovém finále Dětské Porty také získala Internetovou Portu. V roce 2014 obsadila v soutěž Country Rádia „Talent“ 3. místo. V roce 2020, s písní „Poslední song“ zvítězila v soutěži ePORTA a postoupila do československé  autorské soutěže Junior Song v Ústí nad Labem. 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter