Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

MLADÉ PERSPEKTIVNÍ RYBY

Česko

 

Placeholder image

Dalším účastníkem autorské soutěže je dívčí duo MLADÉ PERSPEKTIVNÍ RYBY, které do JUNIOR SONGU postupují z pražského festivalu FOLKY TONK. Postoupily se skladbou „ Ale se srˇˇˇˇ můžete vytáhnout se“.
Dvě zpěvačky a multi instrumentalistky trochu připomínají pánskou dvojku Vasilův Rubáš, která v Ústí n. L. zvítězila v roce 2012 v interpretačním finále Mezinárodní PORTY. 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter