Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Tereza Homolová a ZKUSMETO

Česko

 

Placeholder image

Ve folkové kapele hrála Tereza již v deseti letech a hudba ji provází stále. Tu také studuje na Masarykově univerzitě v Brně společně s českým jazykem. Skládání vnímá jako potřebu vyjádřit něco víc, než jen slova. Ve svých písních se zaměřuje i na všedně nevšední maličkosti. Podobně je tomu tak i v soutěžní písni „ Novinky „ která satiricky poukazuje na aktuální stav důležitosti médií v České Republice. Je členkou kapely ZKUSMETO, která ji při její soutěžní písni doprovodí. Vítěz řady festivalů a soutěží do Junior Songu postupuje z festivalu Folky Tonk 2021, který se konal letos v červnu ve Sloupu v Čechách.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter